Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Taktyczne spodnie!? - Zombie Zone Forum - strona 2

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Taktyczne spodnie!?

101 odpowiedzi w tym temacie

KnockeR

Administrator

• Administrator
  • 1739 postów
Ja od 3 lat wiosną, latem i jesieniom poruszam się wyłącznie w operatorach. Już tyle razy miałem napisać recenzje tych spodni ale jakoś nie mogę się zebrać ;(
When the Zombies come, I'll be ready!
Zombie Zone Survival w świecie postapokalipsy!

Timon

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • LocationŚląsk!

Użytkownik Ahtuhku dnia 06 styczeń 2012 - 16:00 napisał

Dzięki za odpowiedz :) ...ale pomęczę jeszcze o jedno - jak z dostępem do kieszeni bocznych np siedząc w samochodzie? Spotkałem się z opiniami, że są stanowczo za wysoko umieszczone przez co wyjmowanie choćby komórki w tej pozycji do najwygodniejszych nie należy :roll:

Kierowcą nie jestem. Przy siedzeniu mam swobodny dostęp do wszystkich kieszeni poza przednimi górnymi, ale to zrozumiałem. znajomy ostatnio zainwestował w UTP i nie narzeka na zadną kieszeń jeżdżąc samochodem :)
Raz kozie śmierć.

Ahtuhku

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • LocationOlsztyn
Operatory tylko zza wielkiej wody da się sciągnąć jeśli się nie myle ? (powiedzcie że się myle *.*)

stalker_PL

Snajper

• Moderator
  • 1022 postów
  • LocationToruń
Wybaczcie że lekko odbijam z tematem, ale czy spotkał się ktoś z takimi lub podobnymi spodniami jak miał John Connor (ten z prawej) w filmie Terminator Salvation?:
Dołączona grafika

Uploaded with ImageShack.us
Rzeczy niemożliwe załatwiam od razu, cuda zajmują mi trochę czasu...
https://www.facebook.com/PawelSP2PR/
https://www.facebook.com/subsurvivors/
Dołączona grafikaDołączona grafikaSP2PR

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
byly ostatnio na allegro w multicamie

raffie

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 138 postów
  • LocationSiepraw k. Krakowa
Spodnie to Tru-Spec TacTiger z dolozonymi nakolannikami.
Pozdrawiam
Rafał

Dirt Diver

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów

Cytat

Już tyle razy miałem napisać recenzje tych spodni ale jakoś nie mogę się zebrać ;(

Spoko, ja napiszę. Tylko dorwę aparat ;)

Cytat

Operatory tylko zza wielkiej wody da się sciągnąć jeśli się nie myle ?

Nie do końca. Ostatnio ktoś na allegro je wystawiał(wyszły wszystkie), a ja swoje znalazłem zupełnym przypadkiem na pewnej stronie z decoupage'em - poważnie :D

u99

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów

Użytkownik Ahtuhku dnia 28 grudzień 2011 - 23:06 napisał

Podepnę się z jednym pytaniem. Jak wam się sprawują UTP helikona?
Myślę ze po takim czasie od premiery można zebrać w miarę wiarygodne opinie :)

Mam je od momentu wprowadzenia na rynek. Jak na razie mam mieszane uczucia. Wyglądają nieźle (kwestia subiektywna) ale wstępują się po 1 praniu i tracą kolor. Kieszenie są IMHO naszyte zbyt wysoko, a ta dedykowana do telefonu jest moim zdaniem wadliwie zaprojektowana. Gdyby była skonstruowana tak jak w 5.11 byłoby ok. W UTP komórka (N5800) "odbiła" swoje kształty po 2 tygodniach noszenia. Inna sprawa, że wyciągnięnie telefonu w pozycji siedzącej (np. w czasie jazdy samochowem) było problematyczne. Kieszenie udowe cargo są w mojej ocenie naszyte pod zbyt dużym kątem. Spodnie - mimo odpowiedniego rozmiaru - są zbyt dopasowane. To powoduje, że dostęp do kieszeni bocznych górnych, ukrytych przy pasie, czy tylnych jest bardzo trudny. Kiepskim rozwiązaniem jest też zastąpienie guzika rzepem. Chwyta on wszystko co się da :( Mam nadzieję, że po dłuższym czasie nadal będzie jeszcze spełniał swoją rolę. Guma w pasie to dobry pomysł, szkoda tylko, że jest ona z tyłu "na plecach", rozwiązanie z 2 gumami po bokach jak w VertX jest IMO wygodniejsze. Nie używałem do nich helikonowego paska ale ludzie generalnie narzekają, że jest kiepski, ponoć pęka. Generalnie jak na taką cenę to UTP nie polecam, IMHO VertX czy 5.11 TP, które też używam są lepszym wyborem, chętnie bym też kupił Operatory. Zainteresowani UTP mogą rzucić okiem na ich recenzję w nowym numerze Komandosa (1/2012, s.80-83) autorstwa Dominka Brymerskiego.

KnockeR

Administrator

• Administrator
  • 1739 postów
Chciałem kupić UTP aby zrobić recenzję i test ale jak je oglądałem w sklepie to już na 1 rzut oka mi nie pasowały i szkoda mi było topić kasę tylko po to aby zrobić recenzję. Kumpel się skusił i rzep zmasakrował mu wszystkie koszulki termiczne bo odkładał w czasie przyszycie guzika.
When the Zombies come, I'll be ready!
Zombie Zone Survival w świecie postapokalipsy!

u99

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 36 postów
Niestety mnie Pan B. też w ten sposób pokarał za lenistwo... :-)

Havvi

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • LocationSMY/SC
Osobiście najczęściej urzywam gaci 5.11. Mam kilka modeli tej firmy, każdy ma coś fajnego i w każdym coś jest spieprzone.
Taclite TDU Pants... wygodny luźny krój, świetnie dopasowują się w pasie, w ciepłe dni da się spokojnie w nich chodzić, mają możliwość włożenia pianki ochronnej na kolana, kieszenie na udach mają wszyte mniejsze kieszonki... wchodzą spokojnie w nie 2 magi od M4.
TDU Pants... ten sam krój co model wymieniony wyżej, lecz są grubsze przez co w upalne dni przy zwiększonym wysiłku trzeba uważać by nie zagotować jajek. Mają te same udogodnienia w kieszeniach transportowych i dodatkowo wszyte velcro.
Taclite Pro Pants... workowaty krój, przy źle dobranym rozmiarze tył dynda jak by ktoś nosił tam 2kg kupę. Bardzo fajnie zrobione kieszonki na telefon i na nóź, dodatek do przypięcia kluczy też bywa przydatny. Spokojnie w nich można biegać cały rok, zimą jednak jak temperatura spadnie poniżej zera, proponuję coś pod nie założyć.
Tactical Pants.... klasyka tej firmy, krój jak wyżej tylko wykonane z grubej bawełny. Te same udogodnienia... kieszonki i bajery. Mam mieszane uczucia do tych spodni.
Wszystkie gacie 5.11 kupuję zawsze z dłuższą nogawką niż normalnie, wówczas mam spokój bo podczas klękania nie świeci się łydką. Wyszstkie spodnie były kupione jakieś 3-4 lata temu w przeciągu 6 miesięcy, do tej pory nic się z nimi nie stało. Jakoś specjalnie nie są oszczędzane TDU zazwyczaj cioram podczas 'strzelanek ASG'.
Insze 'taktyczne' gacie które przewinęły się przez szafę...
Gacie Proppera... za sztywny materiał, i ni uja nie ogarniałem w nich wyższych temperatur ...sprezentowałem kumplowi, a jemu przypadły do gustu.
Gacie SFU Helikona... hmmm ...generalnie szmaty, szybko gubią kolor, ale mam do nich duży sentyment. Grubość materiału to dla mnie ich najlepsza cecha, świetne spodnie na lato. Każde które znoszę do ostatniego kawałka nitki, przerabiam na spodenki ...i nadal w nich łażę.

Pozdrawiam,
A.
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Timon

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • LocationŚląsk!
U mnie wychodzi na to ze najbardziej mi pasuja SFU. Najczęściej je nosze, na codzień, na rower. Wkurzają niezmiennie jedynie kieszenie "dżinsowe", jak by były normalne, jak w BDU to by był cud miód.

Jakie macie opinie o TCU? Zastanawiam się ostatnio nad nimi (m.in. dlatego ze maja kieszenie górne jak zwykłe BDU, ukośne a nie takie jak SFU)
Raz kozie śmierć.

Hekler

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • LocationŻnin
TCU bardzo dobry krój, zaryzykuje stwierdzenie, że najwygodniejszy jaki do tej pory wypuścił Helikon. Nie fajne z kolei jest to, że spodnie to straszne wory. poza tym polecam, śmigam od 8 miesięcy i muszę przyznać że kupił bym drugą parę, gdybym nie miał forsy na coś lepszego.
https://www.facebook.com/VTKnT <- Moje noże
Potrzebujesz jakiegoś? Szukaj w dziale giełda!

Timon

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • LocationŚląsk!
Nie lubie workowatych gaci. Wkurza mnie to zdećka w ACU UCP. Za to w SFU jedynie szerokie spody nogawek sa czesto adresem 'k*rw" i innych miłych określeń.

Nie mniej jednak pewnie zanabędę w końcu TCU jak kaska spłynie.
Raz kozie śmierć.

Ahtuhku

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • LocationOlsztyn
Pomimo sporej ilości bojówek helikona jakie przewinęły się przez moje ręce dopiero teraz zaczynam wierzyć w losową rozmiarówkę jak tak czytam wasze posty O.o
SFU to IMO zryte spodnie, szeroko w pasie, wąsko w udach i znów szeroko w nogawkach O.o (a jestem raczej standardowym facetem )

Odświeżam kotleta jakim są spodnie vertex - po minięciu okresu pt. "drogie w chuj nie będę ich zajeżdżał" i zaczęciu użytkowania ich w normalny ( czytaj niedbały i flejowaty) sposób dochodzę do wniosku że lepszych spodni nie miałem - świetnie leżą, nic z kieszeni nie ucieka, łatwo się czyszczą :)

huzar

Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1455 postów
  • LocationSkwierzyna
Trzy tygodnie temu zakupiłem Blackhawk Light Weight Tactical. Poprzednie, które miałem z "tyłka mi spadły" a wiadomo bez spodni i chłop baba. Chodzę w nich prawie codziennie (użytkuję normalnienie) bo w tym celu zostały zakupione. Chodziło mi o spodnie, w których nie będę dziwnie wyglądał jak wybiorę się do miasta (bo nie lubię się przebierać kilka razy na dzień) a jednocześnie nadadzą się do "roboty w gospodarstwie" i wyprawę do lasu. Są już po praniu i myślę, że będę mógł o nich napisać recenzję. Tutaj tylko tyle: jestem zadowolony, spełniły moje oczekiwania. Chociaż o ideał trudno i wprowadził bym kilka "ulepszeń".

SLAYER

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • LocationNear Cracow/Poland
Osobiście posiadam spodnie firmy Propper. W zasadzie jeszcze mnie nie zawiodły, sprawdzają się dobrze w różnych warunkach (chociaż przy 30+ robi się w nich dość ciężko). No i ten pasek z klamrą, którą nie raz o mało nie rozbiłem płytek w łazience. Rzecz jasna przypadkowo.

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Może byś tak powiedział dokładnie jakie masz te spodnie - model konkretny bo firma Propper to ogólnikowe pojęcie. O tym z jakiego są materiału też mógłbyś wspomnieć...

QBR

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • LocationPoznań
ja mam np. Propper - Tactical Canvas. Może o te chodzi Slayerowi? Dołączona grafika ja i kumpel sobie chwalimy. Na codzień nie wyglądają jak zdekompletowany mundur polowy, są ergonomiczne i mega mocne. Kumpel miał je w tatrach i konkretnie tarł o skały i nic sie nie stało + wiele innych inwazyjnych zdarzeń. Ja testowałem je w czerwcu w Maroku. Przez 16dni miałem je na 4literach w upale i dało sie wytrzymać. (W warunkach pustynnych lepiej mieć długie) nie miałem miejsca w plecaku na inne, a te sie sprawdziły w 100%. Materiał to canvas stosowany tez przez firmę snickers robiąca konkretną odzież roboczą. Jest naprawdę trwały. Mam ciemno zielone i nie spłowiały od słońca, ani od prania. Mam je chyba ponad rok. Co do minusów to kieszeń boczna mogła by być większa. W poznańskim sklepie kosztują 189pln

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
Kurczę a ja właśniei sie zastanawiałem nad zakupem Helikon'ów...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych