Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Mleko - Zombie Zone Forum - strona 2

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Mleko

22 odpowiedzi w tym temacie

Kosa

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 355 postów
  • LocationOsiek
Znowu pier**lenie o tym jakie mleko krowie jest ok....
Gdybyście troszkę poszperali, to byście wiedzieli że mleko nie jest zbyt zdrowe ( poza jego wysoko przetworzonymi pochodnymi, jak ser żółty itp.)

Przeciętny plasterek sera ma więcej białka niż szklanka mleka, a do tego laktoza która przez wielu nie jest tolerowana.

Tomahawk47

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 364 postów

Wyświetl postUżytkownik Kosa dnia 23 wrzesień 2013 - 18:17 napisał

Znowu pier**lenie o tym jakie mleko krowie jest ok....

Dokładnie.
Lekarze mówią, żeby po wypiciu mleka przepijać wodą, bo mleko osiada w przełyku i coś tam robi szkodliwego.

naznaczony

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 493 postów
  • Locationokolice Gołdapi
Jakoś ludzie pompują w siebie mleko od tysięcy lat i żyją. Jeśli ktoś się źle czuje po wypiciu tego białego płynu to ok, nie powinien go spożywać, bo jednak ludzki organizm nie jest taki głupi i sam wie co dobre a co złe. Przykładowo ja po zjedzeniu bigosu, kiszonej kapuchy i podobnych zakwaszonych potraw mam niemiłosierną zgagę, więc po prostu unikam takiego żarcia.

Wyświetl postUżytkownik Tomahawk47 dnia 23 wrzesień 2013 - 18:21 napisał

Lekarze mówią,
Lekarze zarabiają pieniądze na tym, że ktoś choruje. Jakoś niespecjalnie im wierzę. Kiedyś jeden lekarz leczył mi sraczkę przez 3 tygodnie faszerując mnie jakimiś kosmicznymi lekami. Bezskutecznie. Moja ciotka wyleczyła mnie wtedy jedną tabletką na robaki (i to jeszcze chyba przeznaczoną dla zwierząt). Po tym incydencie jakoś niespecjalnie wierzę lekarzom. Staram się ze wszystkiego wyleczyć sam, a do przychodni idę dopiero wtedy, kiedy na prawdę muszę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych