Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Sklepowe okazje - Zombie Zone Forum - strona 25

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Sklepowe okazje

494 odpowiedzi w tym temacie

MORDEN

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Latarka nawet spoko tyle, że juz jej nie ma raczej nigdzie. Z ciekawych rzeczy to pila skladana była w lidlu w zeszły czwartek za 14,99, kto wie może jeszcze gdzieś do kupienia.

Suchy

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 393 postów
U mnie w Biedronce w Olsztynie te latarki są po 5zł i dzisiaj po południu mieli ich jeszcze kilkaset, w każdym razie był spory kosz z samymi latarkami za piątaka. Muszę przyznać że całkiem niezła jak na tę kwotę, szczególnie porównując z poprzednią latarką z biedronki z kilkoma diodami która była totalnym szajsem. Warto sobie kupić 1 czy 2 i wsadzić gdzieś awaryjnie do skrzynki z narzędziami.

edit: Potestowałem chwilę w ciemnościach na zewnątrz i jak na 5zł to nie jest wcale dobra tylko świetna. Ta regulacja skupienia daje naprawdę dużo. Jeśli będę miał okazję się wybrać do miasta to wezmę jeszcze ze 2.

Użytkownik Suchy edytował ten post 13 sierpień 2015 - 20:54

Kozi

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
Na ibood.pl SOG FastHawk za 125 PLN.

Użytkownik Kozi edytował ten post 23 sierpień 2015 - 05:43

stiflersrt

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
Kaufland Poznań - śpiwory po 27,50, karimaty po 3 zł, namiot typu 2 second ok 40 zł :)

Wydra

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • LocationFestung Posen
Szkoda że przeczytałem twoj post po tym jak wydałem 70 zlotych na śpiworek w lidlu. A w temacie w lidlu śpiwory po 70 PLN lekkie, kompaktowe (24cm złożony), komfort cieplny do 15°C. Sprawdzimy, zdamy relację.
Jak masz łeb na karku i wszystkie kończyny to masz szansę... Jak jeszcze masz nóż to poradzisz sobie na pewno.

stiflersrt

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
Ja na Lidla się nie załapałem i przypadkiem trafiłem na nie w Kauflandzie. Test 01.09.

Samuel

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
Te lidlowe polecam, używałem go kilka ostatnich dni i nigdy mi tyłka nie zamroziło, nawet przy mniej niż 15 dał radę, chociaż można faktycznie odczuć różnicę w komforcie cieplnym.
Dbaj o swój nóż, bo kiedyś to dzięki niemu zadbasz o siebie.

huzar

Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1455 postów
  • LocationSkwierzyna
Gdy temperatura nie jest poniżej piętnastu stopni, po co śpiwór? ;)

Samuel

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
Używałem go śpiąc na plażach i w ich pobliżu, więc na przykład po to żeby nie piździło od morza bo wtedy temperatura odczuwalna była by niższa. Albo dla wygody i tyle ;d
Dbaj o swój nóż, bo kiedyś to dzięki niemu zadbasz o siebie.

Kwiatek

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
U mnie w Biedronce od wczoraj power bank 8000 za cztery dychy. Sam kupiłem.

Asathor

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 42 postów
W lidlu też sąpower banki po 25zł
bateria Li-ion 3.6V 2600mAh.
Właśnie go testuję. Ładował się ponad dwie godziny, teraz sprawdzam w jakim czasie naładuje mojego galaxy S4 i ile jeszcze mu zostanie mocy na kolejne ładowanie.

Dobra, rewelacji nie ma, ale jako awaryjne źródło ładowania telefonu da radę.
Mój S4 miał 14% baterii gdy go podłączyłem do powerbanka. Dało radę naładować go do 74% i powerbank jest już pusty.

Użytkownik Asathor edytował ten post 14 grudzień 2015 - 09:53

Scorpion

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 44 postów
  • Location3city
S4 ma baterię 2600 mAh czyli wychodzi na to, że nie warto marnować 25 zł na ten "powerbank"
"May the Force be with you"

Kozi

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
W Biedrze rzucili całkiem fajne czołówki: 87 lm, cztery tryby świecenia. Zasilanie 3xAAA. Cena 12,99. Kupiłem, poświeciłem - daje radę.

Użytkownik Kozi edytował ten post 03 czerwiec 2016 - 15:24

stalker_PL

Snajper

• Moderator
  • 1022 postów
  • LocationToruń
W biedronce są światła chemiczne za 1,5 zł.
Rzeczy niemożliwe załatwiam od razu, cuda zajmują mi trochę czasu...
https://www.facebook.com/PawelSP2PR/
https://www.facebook.com/subsurvivors/
Dołączona grafikaDołączona grafikaSP2PR

olusia

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
Moim zdaniem, dobrze jest mieć zawsze ze sobą plecak, niezależnie od sytuacji. Więcej można w niego zmieścić i jest zdecydowanie wygodniejszy! Dlatego polecam https://tiny.pl/t9fgg który jest wytrzymały, bo wykonany ze skóry!

Moje portfolio http://skorzanaszwalnia.pl/ - autorskie projekty prosto z pod palców czeladnika.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych