Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Krótkofalówki do 150 zł - Zombie Zone Forum - strona 3

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Krótkofalówki do 150 zł

Krótkofalówki krótkofalówka

56 odpowiedzi w tym temacie

stalker_PL

Snajper

• Moderator
  • 1022 postów
  • LocationToruń
CB nie złapie, chodzi mi o służby, czy słychać coś w eterze, czy cisza kompletna, wiem że na paśmie pmr można bez problemu nadawać, ale tutaj jest potrzebna licencja do nadawania, tak?
Rzeczy niemożliwe załatwiam od razu, cuda zajmują mi trochę czasu...
https://www.facebook.com/PawelSP2PR/
https://www.facebook.com/subsurvivors/
Dołączona grafikaDołączona grafikaSP2PR

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów

Wyświetl postUżytkownik konaku dnia 24 kwiecień 2014 - 20:35 napisał

Korzystam z modelu t50 firmy motorola. Zakupione w ubieglym roku w biedronce . 2szt za 189zl. Teoria zasieg do 5km . Praktyka to w terenach wiejskich do 1.5km w lesie okolo 800m
i zadowala Cię taki rezultat?

CLIMBER

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Jakiś czas temu na alliexpress dorwałem 2x bayofeng uv-5r (żółta wersja z szerszym zakresem pasm) za w sumie 54 €. Może troche ponad Twój budżet, ale zasięg w porównaniu do zwykłych PMR to przepaść. Szczególnie, jeśli kiedyś dokupisz jakąś dłuższą antenę. No i tak jak koledzy wcześniej pisali, można czegoś ciekawego w eterze posłuchać ;)

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
a dodatkowa antena za ile?

stalker_PL

Snajper

• Moderator
  • 1022 postów
  • LocationToruń
Nagoya-771 kosztuje w granicach 60 zł przykładowo. ;)
Rzeczy niemożliwe załatwiam od razu, cuda zajmują mi trochę czasu...
https://www.facebook.com/PawelSP2PR/
https://www.facebook.com/subsurvivors/
Dołączona grafikaDołączona grafikaSP2PR

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
to niewiele- czyli opłaca się

pawel82

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów

Wyświetl postUżytkownik konaku dnia 24 kwiecień 2014 - 20:35 napisał

Korzystam z modelu t50 firmy motorola. Zakupione w ubieglym roku w biedronce . 2szt za 189zl. Teoria zasieg do 5km . Praktyka to w terenach wiejskich do 1.5km w lesie okolo 800m
duza jest roznica miedzy modelem t40 ?

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
ja nie wiem. ale przy modelu t40 w opisie jest, że to nowość...

pawel82

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
i dalej tak w militaria pisze ze to nowosc
:)

WidzeOrzechy

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
Niezniszczalny i jak z tym zasięgiem tego baofenga? I jak ogólnie oceniasz to radyjko po czasie? Sam się na nim poważnie zastanawiam.

niezniszczalny

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • LocationBydgoszcz
Jakoś zapomniałem o tym temacie. To tak, w mieście, podczas testu zasięgu, między blokowiskami, traciłem kontakt z kolegą który był 1,9km dalej. Dupy nie urywa ale w porównaniu do poprzedniego inteka (który w podobnych okolicznościach miał coś koło 0,6-0,8km) jest nie źle. W terenie na 2,5km bez problemu rozmawialiśmy. Szacuje się że zasięg w trenie jest zwykle 2 razy lepszy, wydaje mi się że te 4km są realne. Biorąc pod uwagę cenę, na alliexpres ok.120zł szt, to jesteśmy mega zadowoleni. Sporo funkcji, dobre, nawet bardzo dobre wykonanie, łatwe w obsłudze. Do 2 stówek żadnej lepszej alternatywy nie znalazłem.

ps - Przypomniało mi się, jedno z radyjek podczas jazdy na rowerze (20km/h) wypięło się ze szlufki plecaka i spadło na asfalt. została tylko mała wgniota w plastiku. Żadnych innych uszkodzeń.

Użytkownik niezniszczalny edytował ten post 06 styczeń 2015 - 20:56

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
no i chyba nie ma co kombinować z innymi modelami, bo widzę, że oferta w sklepach typu militaria.pl nawet się nie zmienia, ciągle te t40 są w tej samej cenie.

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Szukam krótkofalówki z możliwością łączenia się przez bluetooth z interkomami. Muszę połączyć auto z motocyklem. Sprzęt ma być najtańszy bo potrzebny będzie na 2 tygodnie tylko.
PILNE!

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
to powodzenia w poszukiwaniach, bo o takich krótkofalówkach z bluetoothem to jeszcze nie słysząłem

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Proszzz:
http://allegro.pl/ra...5067027686.html

Tylko cena mi ni odpowiada jak na coś co potrzebne mi będzie przez 2 tygodnie. Dlatego szukam czegoś tańszego.

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
zasięg bluetooth to 10 m, po co takie oś?

sucharekPL

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • LocationPelplin
Żeby będąc na motorze móc mieć słuchawkę w uchu i rozmawiać przez krótkofalówkę z innymi potrzeby trzymania w rękach. Taki przykład podałem.
Prawdziwy patriota dla Ojczyzny gotów oddać żywota.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych