Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 bielizna termoaktywna - Zombie Zone Forum - strona 2

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

bielizna termoaktywna

107 odpowiedzi w tym temacie

pawel82

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów

Wyświetl postUżytkownik LARPAK dnia 20 listopad 2012 - 21:35 napisał

W dobrych sklepach też są. Ostatnio z kumplem oglądałem bo chciał kupić, ale bodajże wybrał coś lepszego.

to under armour nie jest uznawany za dobry? nie jest to odziez z wyposazenia wojskowego?

KnockeR

Administrator

• Administrator
  • 1739 postów
UA jest bardzo dobry ale pewnie znajdziesz coś tańszego :)
When the Zombies come, I'll be ready!
Zombie Zone Survival w świecie postapokalipsy!

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
JA mam tylko porównanie UA do alpinestars i są tej samej jakości.
Cenowo jednak alpinestars wychodzi drożej.

QBR

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • LocationPoznań
To ja nie będe oryginalny i tez polecam UA i to każdą wydana złotówkę. Lepiej wydać raz i mieć to czego sie oczekuje niż wydać kilka razy po 50-100pln i sie rozczarować. Miałem tańszą bieliznę i myślałem, że jest spoko. Zmieniłem zdanie jak kupiłem UA. W temp. 0 stopni koszulka z długim rękawem z serii cold gear i na to zwykła bluza mundurowa i pełen komfort termiczny. Zaznaczam, że przy ruchu. Co ważne w niepogodę ciało zostaje suche nawet przy wysiłku fizycznym co bezpośrednio przekłada sie na odczuwalną temperature. Poza tym chwalę sobie kalesony brubeck, a reszty za mniej niż 100pln niestety już jakoś nie zakładam. Szkoda wielka, że nie może być tanio i dobrze, ale nie ma się co oszukiwać

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów

Wyświetl postUżytkownik QBR dnia 24 listopad 2012 - 02:10 napisał

To ja nie będe oryginalny i tez polecam UA i to każdą wydana złotówkę. Lepiej wydać raz i mieć to czego sie oczekuje niż wydać kilka razy po 50-100pln i sie rozczarować. Miałem tańszą bieliznę i myślałem, że jest spoko. Zmieniłem zdanie jak kupiłem UA.

Powiedz, na metce są jakieś specjalne infomracje o ograniczeniu odnosnie prania? To jest dosyć specjalny materiał to nadaje się do zwykłego prania?

pawel82

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów

Wyświetl postUżytkownik QBR dnia 24 listopad 2012 - 02:10 napisał

To ja nie będe oryginalny i tez polecam UA i to każdą wydana złotówkę. Lepiej wydać raz i mieć to czego sie oczekuje niż wydać kilka razy po 50-100pln i sie rozczarować. Miałem tańszą bieliznę i myślałem, że jest spoko. Zmieniłem zdanie jak kupiłem UA. W temp. 0 stopni koszulka z długim rękawem z serii cold gear i na to zwykła bluza mundurowa i pełen komfort termiczny. Zaznaczam, że przy ruchu. Co ważne w niepogodę ciało zostaje suche nawet przy wysiłku fizycznym co bezpośrednio przekłada sie na odczuwalną temperature. Poza tym chwalę sobie kalesony brubeck, a reszty za mniej niż 100pln niestety już jakoś nie zakładam. Szkoda wielka, że nie może być tanio i dobrze, ale nie ma się co oszukiwać
dzięki, rzeczowy komentarz
a z ciekawości,
jestes wojskowy ? (pisales ze nosiles pod mundurem)
jesli tak to czy macie to na wyposażeniu (UA)?

Gadam

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • LocationPoznań
UA na wyposażeniu WP? Nie rozśmieszaj mnie... Możesz sobie sam kupić co najwyżej. Swoją drogą wiele osób z tego forum ma mundury (w tym ja) a bynajmniej nie jesteśmy w większości związani z WP.

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów

Wyświetl postUżytkownik pawel82 dnia 21 listopad 2012 - 22:33 napisał

to under armour nie jest uznawany za dobry? nie jest to odziez z wyposazenia wojskowego?

To, że coś jest na wyposażeniu wojskowym nie oznacza, że jest dobre. Na ogół jest tak, że jest to najtańsza rzecz.

Kolega wybrał odzież o lepszych właściwościach i to minimalnie droższą lub tańszą - nie pamiętam bo rozważał trzy firmy w tym UA.

QBR

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • LocationPoznań
Pawel82 - Niestety moja czynność zawodowa jest mniej atrakcyjna niz MON i już żałuję, że nie postawiłem na szkołę oficerską, ale cóż. Wracając do tematu UA niestety nie jest na wyposażenu wojska i też uważam, że jeśli cos jest na wyposażeniu to niekoniecznie jest dobre i najcześciej takie nie jest. Wiem z pierwszej ręki, że wojskowi sami zaopatrują się w sprzęt w tym UA. Np. gogle które dostają chłopaki na kontyngent, parują, łatwo się rysują itd, wiec kupują sami bolle czy ess. Tak samo rekawiczki,buty itd, mundur musi być kontraktowy. Ja noszę UA w pracy i pod "mundur" jak spędzam czas w terenie deptając lasy,góry czy grając w paintball i nie narzekam.

wertas -
[sharedmedia=core:attachments:127] wyczytałem kiedyś na forum tactical.pl ,że najlepiej bielizne termo prać ręcznie i też tak robię.

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
tak też myślałem. Ja w terenie, przy parudniowych wyjazdach piorę ręcznie każdego wieczora( ten plus, że rano sucha) ale po powrocie zawsze prąłem w pralce, może przestane faktycznie.

Błazen

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
Witam.
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat.
Używał ktoś z Was bielizny z Helikonu? http://www.e-militar...-komplet-czarna
Wiem, że pewnie się nie umywa do firm wymienianych we wcześniejszych postach, ale szukam czegoś w miarę niedrogiego.
Będę wdzięczny za ewentualne opinie.

Grimes

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów
  • LocationWrocław
Pamiętam, że kiedyś na underarmour.com była tabelka opisująca zakres temperatur dla poszczególnych typów bielizny, która miała zdaje się oznaczenia 1, 2, 3. Teraz widzę, że mają podział na HeatGear i ColdGear a na aledrogo widzę opis AllseasonGear od UA... już całkiem zgłupiałem... Może się wypowiedzieć ktoś obeznany w tematyce UA? Z góry dziękuję.

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów

Wyświetl postUżytkownik Błazen dnia 10 grudzień 2012 - 09:55 napisał

Witam.
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat.
Używał ktoś z Was bielizny z Helikonu? http://www.e-militar...-komplet-czarna
Wiem, że pewnie się nie umywa do firm wymienianych we wcześniejszych postach, ale szukam czegoś w miarę niedrogiego.
Będę wdzięczny za ewentualne opinie.
Z heikonu znam tylko spodnie: http://www.militaria...841.xml?cat=198 są spoko, dają radę nie tylko "w mieście" ale nadają się także w góry czy inne takie. Polska firma btw.

Wyświetl postUżytkownik Grimes dnia 11 grudzień 2012 - 01:15 napisał

Pamiętam, że kiedyś na underarmour.com była tabelka opisująca zakres temperatur dla poszczególnych typów bielizny, która miała zdaje się oznaczenia 1, 2, 3. Teraz widzę, że mają podział na HeatGear i ColdGear a na aledrogo widzę opis AllseasonGear od UA... już całkiem zgłupiałem... Może się wypowiedzieć ktoś obeznany w tematyce UA? Z góry dziękuję.
Heat gear jest idealne na temperatury powyżej 13 st C

pawel82

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów

Wyświetl postUżytkownik wertas dnia 12 grudzień 2012 - 16:40 napisał

Z heikonu znam tylko spodnie: http://www.militaria...841.xml?cat=198 są spoko, dają radę nie tylko "w mieście" ale nadają się także w góry czy inne takie. Polska firma btw.
a klip pod tymi spodniami kręcony we Wroclawiu :D

Wyświetl postUżytkownik wertas dnia 12 grudzień 2012 - 16:40 napisał

Heat gear jest idealne na temperatury powyżej 13 st C
czyli letni treking,
a coldgear?

WarBlok

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 313 postów
  • LocationDeGie
pewnie poniżej 13`

demotion

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Locationbunker
Raczej na minusowe temperatury, tylko sobie sprawdz jakie zalecenie od producenta jest, czyli ile wytrzymasz na mrozie zanim zamarzniesz ;)

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów

Wyświetl postUżytkownik WarBlok dnia 13 grudzień 2012 - 12:07 napisał

pewnie poniżej 13`
Dokładnie, mają taką podziałkę. Dwa rodzaje- jeden na temperatury powyżej 13 st C drugi poniżej- czyli w zasadzie podział na letnie i wiosenno-jesienno-zimowe.

Wyświetl postUżytkownik demotion dnia 13 grudzień 2012 - 17:11 napisał

Raczej na minusowe temperatury, tylko sobie sprawdz jakie zalecenie od producenta jest, czyli ile wytrzymasz na mrozie zanim zamarzniesz ;)
Prawda jest taka, że póki się ruszasz i masz dobrze zasłonięte kończyny i głowę to możesz iść długo. Najwięcej ciepła ucieka właśnie przez palce i głowę- a więc czapka i rękawiczki koniecznie podobnie jak bardzo dobre skarpety o butach niewspominając.

demotion

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Locationbunker
Ja od dziecka pamiętam, że 30% ciepła ucieka przez głowe. W jakiejś bajce o tym mówili i mi zapadło w pamięć na całe życie i zawsze nosze czapke jak się robi zimno

wertas

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
no to ze 20 % ucieka przez wszystkei 20 palców.

demotion

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Locationbunker
hah :D rękawiczki i czapka to podstawa, ale jak się planuje narty czy chodzenie po górach w mrozie to bez termoaktywnych ciuchów móże być ciężko. Chyba, że ubieranie 'na cebulke', ale to mało wygodne i komfortowe - taki bałwanek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych