Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Woda do B.O.B.a i jej przenoszenie - Zombie Zone Forum - strona 2

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Woda do B.O.B.a i jej przenoszenie

29 odpowiedzi w tym temacie

huzar

Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1455 postów
  • LocationSkwierzyna
W takich małych (1 kg) opakowaniach? Po za tym spodziewał bym się napisu użyć (zużyć) a nie spożyć - gdyby to miała być drogowa. Po co jodować sól drogową? Samochody też mogą mieć problemy z tarczycą? ;)

nico

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 335 postów
Wode w puszkach można kupić w lidlu daleko szukać nie trzeba. Czerwone puszki z napisem soda.

BoneEader

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • LocationWarszawa
To jest woda sodowa, która raczej pod względem smaku nie każdemy podpasuje.
Ty wiesz że marzenia się spełniają,
Bóg pomaga tym, którzy sobie pomagają.

nico

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 335 postów
Woda sodowa to woda gazowana...

LYSSY88

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów

Wyświetl postUżytkownik Kaktus Morderca dnia 04 luty 2013 - 23:04 napisał

Wymogi prawne obchodzi się stwierdzeniem "termin przedatności nieograniczony" czy jakoś tak. Wydaje mi się, że pod tym względem panuje wolna amerykanka.
Nie jestem pewien....ale coś kiedyś mi się obiło o uszy że UE wprowadziła przepis że wszystko musi mieć datę przydatności.
Dzięki temu też wzrasta sprzedaż :D
Na jakich produktach jest

"termin przedatności nieograniczony"
?

Zauwazcie, że są też różne kategorie tych wpisów - Spożyć przed; Najlepiej spożyć przed; co daje pewne pole manewru.
Z tego co mi się wydaje,ale tylko mi się wydaje :) to wiecej napisów "Spożyć przed" widziałem na produktach z "większą ilością produktów świeżych/nie przetworzonych np.sałatki.surówki ogórki kiszone (te w folii )

Natomiast "Najlepiej spożyć przed" jw. wydaje mi się że więcej takich napisów widziałem na "bardziej przetworzonych/chemicznych " produktach.
Ale czy to ma związek jakiś z sobą ? :D

Adrian

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów

Wyświetl postUżytkownik LYSSY88 dnia 17 czerwiec 2013 - 00:19 napisał

Na jakich produktach jest "termin przydatności nieograniczony"?

Na niektórych niespożywczych, ja np. widziałem taki napis na rozpałce do grilla.

Kaktus Morderca

Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1121 postów
O, na bardzo wielu, np. "akcesoria kosmetyczne" typu, chusteczki, waciki, patki do uszu, pap. toaletowy. Na zapałkach widziałem i na świeczkach chyba też.

Na produktach spożywczych też widziałem, jestem pewny, ale nie pamiętam co to było.

Pojawia się jeszcze "minimalna data trwałości" itp, itp
"Jedzmy gówno, przecież miliony much nie mogą się mylić!"
http://szlachetny-dzikus.blogspot.com/

sany91

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
Z tymi datami zapewne producenci sie zabezpieczają przed ludźmi którzy wyrzucają wszystko jak sie skończy data ważności a co wtedy taka osoba robi???
Kupuje nowe
Mi sie wydaje że to o to chodzi o to by wywalić i kupić nowe

Ja wode zawsze mam za łóżkiem w postaci 12x 1.5l

Mokry

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem są tego typu "żelazne rezerwy" wody, które można wrzucić nawet do kieszenie bluzy:

http://www.karaluch....00ml,35,81.html

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Mam od 7Oceans takei porcyjki. Ogólnie litr.
Woreczki wydają się grube.
Troszkę nimi pomiatałem i nie pękły. Ale pierwszy lepszy kanciaście zakończony przedmiot którym wywrze się lekki nacisk robi w nich dziurę. Po za tym cena niewspółmierna do ilości wody.
Ogólnie nie polecam.

Czytała Krystyna Czubówna.

Użytkownik ziolo edytował ten post 31 lipiec 2013 - 13:07

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych