Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 jaki wybrać plecak - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

jaki wybrać plecak

35 odpowiedzi w tym temacie

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
plecak mieszczący się między 30 a 40 litrów do 300-400 zł
mile widziane linki do sklepów

flanker

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 387 postów
Mały123 może coś więcej? Czy chcesz coś taktycznego czy może bardziej cywilnego, z jakiego materiału, ile ma mieć kieszeni, nowy czy używany, rodzimej produkcji czy zagranicznej itd. Powinieneś się bardziej sprecyzować. Poza tym mógłbyś wpierw sam coś poszperać w necie, zobaczyć które Ci odpowiadają i wrzucić ich tutaj linki dla porównania. Google nie boli, serio. Poza tym na forum jest pełno tematów o plecakach, wystarczy trochę poszperać.

Przy tak niewielkiej ilości wytycznych jakie podałeś wybór jest olbrzymi. Sprecyzuj bardziej swoje pytanie, to wtedy będzie można Ci coś doradzić.

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
sorry masz racje :mellow:
chodzi mi o coś w stylu taktycznym , z systemem molle
szukałem w sklepach ASG ,ale po przeczytanych opiniach te odpuściłem chinole odpadły na starcie
dosyć często wyjeżdżam za miasto do lasu ,na ryby itd.
plecak musi być mocny i wytrzymały
mam 15 lat ale doświadczenie jak na ten wiek dosyć duże w obozowaniu

flanker

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 387 postów
No to molle, jak wytrzymały to cordura, no i taktyczny czyli wiadomo w zasadzie co szukać. W jakimś konkretnym camo, kolorze?

Jeśli nie chcesz wydawać za dużo kasy to rodzime plecaki Wisporta czy Janysporta powinny się sprawdzić. Polskie, wytrzymałe, z cordury, sprawdzone i chwalone przez wiele osób. Choćby Grot PP 25 - plecak niezaje**walny, wiele osób ze Strzelca, środowisk ASG itd. używa tego plecaka i sobie chwali, sam parę lat temu go miałem i też mogę polecić.

Wejdź sobie na stronkę Wisporta, możesz tam samemu sobie stworzyć własny plecak od podstaw. Dosłownie możesz wybrać wszystko, jakie taśmy, klamry, jaki kolor, jaki system nośny etc. czego dusza zapragnie i od razu widzisz ile to Cię będzie kosztować. Albo możesz kupić jakąś gotową konstrukcję.

Najlepiej przejrzyj neta i wybierz to co Ci będzie odpowiadać najbardziej. Wrzuć potem linki tutaj i ludzie którzy te plecaki mieli albo dalej mają będą mogli Ci powiedzieć jakie one są w użytkowaniu i czy warto je kupić czy nie.

DGLELE

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
Za tą cenę to możesz poszukać na miwo. Możesz dostosować materiał,kamo etc. etc.

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
ok dzięki jak coś to podam link

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
http://www.e-militar...d-wz-93-cordura
plus
http://www.e-militar...d-wz-93-cordura
albo to
http://www.e-militar...-janysport-wz93
najbardziej mi chyba odpowiada

olo

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • LocationŚląsk
Pierwszy i drugi link jest taki sam.

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
drugi miał być ten
http://www.e-militar...l-woodland-wz93

Kebabr

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
Grot PP25 stosowałem do celów ASG jak i brałem go w zime na wycieczki, Bierz wersje w cordurze. Plecak ogólnie wg mnie prawie bez wad, jedyna i to dośc istotna wada to całkowity brak wentylacji pleców.

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
Aha chyba właśnie ten wezmę a jakieś dodatkowe kieszenie

Kebabr

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
Ja w swoim po obu bokach mam zamocowane coś takiego http://www.miwo-mili...sze-uniwersalna
Pamiętaj też że ten plecak nie mażadnego organizatora. W środku jest tylko jedna ogromna komora główna, miejsce na Camelback'a oraz płytka zasuwana kieszeń w której zmieści się np gazeta.

wilcham

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 385 postów
Przejrzyj fora giełdowe na tactical i knives. Wiszą tam fajne plecaki w okolicach 400 złotych: Maxpy Condor i Vulture II, Camelbak Motherlode 500, 5.11 Rush24 i inne. Jeśli nie kierujesz się względami patriotycznymi, to będą to z pewnością ciekawsze propozycje od Miwo czy Janysport.
Vigilate itaque, quia nescitis diem neque horam.

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
dostałem wczoraj od wuja niemiecki plecak wojskowy MFH 30l BW zielony . wydaje się dobry ale jakieś opinie by się przydały . ktoś ma ?

Hekler

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • LocationŻnin
Niemiecki = chiński
MFH = Miltec = kupa
BW = napisali tak, z powodów czysto marketingowych.
https://www.facebook.com/VTKnT <- Moje noże
Potrzebujesz jakiegoś? Szukaj w dziale giełda!

Adrian

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 129 postów
Fakt, chińszczyzna ale nie ma co straszyć. Na pewno jest to towar z dolnej półki i raczej nie będzie służył przez lata, ale masa osób nie potrzebuje wcale niczego lepszego.

BW dlatego, że projekt jest niemal identyczny jak w kontrakcie BW - różni się kieszeniami w klapie, metką na nazwisko zamiast rzepa i chyba podzieloną na stałe komorą główną. W dolnej komorze mieści się niewielki śpiwór. Bez karimaty BW lub podobnego usztywnienia pleców stanowiącego "system nośny" nie nadaje się do noszenia nawet ze średnim obciążeniem.

Materiał to gumowany poliester, znacznie cieńszy niż w oryginale, mniej wytrzymały ale też wyraźnie lżejszy. Najsłabszym elementem są szwy, które przy większym obciążeniu mogą puścić w losowo wybranym momencie. Generalnie nie ma co się nastawiać na noszenie w nim większych ciężarów, ale do 8-10 kg spokojnie daje radę. Do kieszeni bocznych na styk wchodzi Nalgene 1l.

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
a tak żeby był na pare wyjść dopuki nie nazbieram na inny

flanker

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 387 postów
Maly123 tak jak Adrian Ci napisał wyżej - rewelacji nie ma, ale jak nie przesadzisz z obciążeniem to na kilka wyjść spokojnie powinien starczyć.

Gadam

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • LocationPoznań
@Mały - ehhh, nie myślałem, że ja też zacznę ale... Ortografia i interpunkcja!!! I zaczynaj zdania z wielkiej litery!!!

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
Ten plecak ma być dopóki nie będę miał kasy na lepszego
OK OK Zacznę pisać z dużej litery :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych