Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 jaki wybrać plecak - Zombie Zone Forum - strona 2

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

jaki wybrać plecak

35 odpowiedzi w tym temacie

Suchy

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 393 postów

Użytkownik Gadam dnia 14 luty 2013 - 23:08 napisał

@Mały - ehhh, nie myślałem, że ja też zacznę ale... Ortografia i interpunkcja!!! I zaczynaj zdania z wielkiej litery!!!

Użytkownik mały123 dnia 15 luty 2013 - 07:30 napisał

Ten plecak ma być dopóki nie będę miał kasy na lepszego
OK OK Zacznę pisać z dużej litery :lol:
Jak już się czepiać poprawności to zdania zaczynamy "wielką literą", a nie "z wielkiej /dużej litery" :P

Gadam

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • LocationPoznań
"Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka" :lol:
A żeby OT nie kontynuować, to ja szczerze polecam plecaki Wisportu, mam reindeera 55 i jestem mega zadowolony. Nic się nie pruje, nie odstaje, materiał wytrzymuje nawet tyranie ciężkich kanciatych przedmiotów. Ogólnie cud, miód, malina :D

mały123

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
<p>Mam zamiar kupić plecak sparrow 30 z Wisportu ,albo grotPP25 z Janysportu  ,a do tego zasobnik z przodu i dwa po bokach  .</p>
<h1>
 </h1>

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów

Użytkownik mały123 dnia 15 luty 2013 - 20:58 napisał

<p>Mam zamiar kupić plecak sparrow 30 z Wisportu ,albo grotPP25 z Janysportu ,a do tego zasobnik z przodu i dwa po bokach .</p>
<h1>
</h1>

No i super, ale co to ma do rzeczy takie stwierdzenie?
To już raczej do tematu "chcę lista", a jak kupisz to do "mój nowiustku sprzęt...", ale nie tutaj.

Pierot

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Apropo plecaków , powoli kompletuje BOB a i chciał bym znać waszą opinię o plecakach typu kostka , Z tego co wiem to mają małą pojemność i mało kieszeni ale nie wiem dlaczego tak mi się podobają.
Dołączona grafika
Czy to będzie odpowiedni wybór?

Użytkownik Pierot edytował ten post 02 kwiecień 2013 - 12:35

Hummel

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 487 postów
Nowa kostka nawet nie jest z parcianego materiału. Ogólnie nowe kostki są do dupy..

Pierot

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
A jeżeli kupię staromodną wojskową kostkę?

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Zmieścić do niej idzie wiele, ale powinno się ją nosisz z pasoszelkami (tzw. szelki dusicielki, zemsta stalina itd.) bo inaczej nie ma bata, aby to było wygodne.

Zmieścić tam można:
- dres,
- dwa ręczniki grubości takie jak kuchenne,
- pałatka z omasztowaniem,
- chusteczka do nosa,
- przybory do konserwacji obuwia,
- manierka,
- menażka,
- niezbędnik,
- torba na wyposażenie
- kubek,
- skarpety - trzy pary,
- bielizna,
- kalesony,
- koszulka z długim rękawem,
- na wierzch przytroczony koc
i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy, na razie przypomniało mi się to.

Pierot

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
A gdyba przyszyć do niej ładownice z lewej i prawej a z tyłu takie paski z gumy jak w innych plecakach oraz dwa paski na dole żeby zrobić miejsce na karimatę.
Mały tiuning nie zaszkodzi.

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Nie bardzo rozumiem jakie paski z gumy z tyłu chcesz przyszywać, ale tak, rób co chcesz...

janmo

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Użytkownik poldek dnia 25 maj 2016 - 08:24 napisał

Niektórzy lubią modyfikacje :P Ja tam wolę oryginał - jak już się zacznie grzebać to można coś uszkodzić i plecak do wyrzucenia. Też się przymierzam do kupna nowego plecaka i rozważam coś z oferty http://supersklep.pl/plecaki-i-torby - chcę przeznaczyć tak 250-300 zł - co byście w tej cenie wybrali?

Jestem zmuszony wymienić swój plecak - niestety. Szczerze mówiąc mam do niego ogromny sentyment, nie jedno polowanie ze mną przeszedł, ale niestety zaczął się przecierać. Rozglądam się po różnych sklepach i powiem szczerze, że mam problem - nie wiem na co się zdecydować. Ostatnio wpadło mi w oko coś takiego: http://fraya.pl/prod...lecak-suede-55/ Moje pytanie czy ktoś z was ma podobny? Warto wydać te pieniądze?

Larfen

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Zobacz u bushcraftowy'ego, używa czegoś podobnego bodajże od DD.

Użytkownik Larfen edytował ten post 19 styczeń 2017 - 18:49

TheLastSurvivor

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
ja bym polecił plecak wojskowy (chyba) Mil-Tec Plecak Taktyczny Assault Duży. Cena niezbyt wygórowana, duże kieszenie podszyte jakimś sztucznym materiałem-większa wytrzymałość i wodę chyba też zatrzyma
http://milworld.pl/p...uzy-Czarny.html

Larfen

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Serio? Już bym wolał jakąś kaczuchę.

lokenajdu

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
spójrz sobie na plecaki coolpack myślę że warte obejrzenia

olusia

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
A może mi ktoś pomóc w wyborze? Znalazłam ostatnio na stronie taki plecak skate - obok jest kilka innych propozycji. Mam ograniczony budżet, ale mimo wszystko zależy mi na dobrej jakości. Który byście kupili? Czym się sugerować przy zakupie? Pomocy! :D

Użytkownik olusia edytował ten post 18 maj 2018 - 02:58

Moje portfolio brytyjka - autorskie projekty prosto z pod palców maszynistki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych