Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Jakich tabletów używacie? - Zombie Zone Forum - strona 2

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Jakich tabletów używacie?

24 odpowiedzi w tym temacie

Jahmal

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
motorola xoom
Zapraszam do odwiedzenia i komentowania

Fnz

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • LocationŚwidnica
Prestigio Multipad 7.0 ProDuo. Nie markowy, nie drogi. Targam go ze sobą często w długie trasy, często polską koleją, często stanowi on część mojego edc i w związku z powyższym mam takie dziwne podejście, że nie chciałem wydawać 2 tysi na ten sprzęt - za bardzo bym się wkurzał przy zaginięciu/kradzieży/uszkodzeniu/eksplozji :D
A ten model akurat bardzo dobrze daje radę, używam go do czytania, pisania, przeglądania netu, ogółem używam go częściej niż laptopa.

Hekler

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 533 postów
  • LocationŻnin
Mam i ja;) A jest, to Esperanza Dream tab 7.
https://www.facebook.com/VTKnT <- Moje noże
Potrzebujesz jakiegoś? Szukaj w dziale giełda!

wilcham

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 385 postów
Dożynam HTC Flyer 16gb, twarda bestia, spadł mi na ziemię tak z metra wysokości prosto na ekran i się dwa ledwo widoczne ślady zrobiły. Tylko, że to już zabytek: android 3.0, brak 3G itp. Ale GPS działa super (robił za nawigację na wyjeździe), bateria dalej trzyma znośnie, nie wiesza się, nie resetuje, farba nie odłazi. Swoje już odsłużył, więc się z nim nie cackam.
Vigilate itaque, quia nescitis diem neque horam.

Newretro

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Lenovo yoga b6000 3g, bateria trzyma 20 godzin pracy non stop. Ma dobre parametry, choć to już nie nowa konstrukcja. Teraz dostępna 2ga generacja. Lepsze parametry przy tym samym czasie pracy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych