Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Kamera termowizyjna . - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Kamera termowizyjna .

3 odpowiedzi w tym temacie

Pierot

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Witam .

Chciał bym przedyskutować z wami temat o kamerze termowizyjnej .
Myślę że taki " bajer " jest dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o obronę naszego schronienia w nocy .
Zaprawdę nie jest to tani sprzęt ale da się kupić , załączam film z youtube .

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Nowa niska cena !!
http://pl.rs-online....izyjne/0379438/

Jeśli chodzi o obronę schronienia za pomocą kamery to myślę, że po pierwszym ciosie zadanym kamerą rozsypała by się ona.
Dołączona grafika

Pierot

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Ku**a chyba w nocy nie jest widno i podczas apo nie masz prądu , to łatwiej zobaczyć zombie z kamerą niż świecąc latarką .
I tu zacząłem się zastanawiać , jeśli zombie są martwe to są zimne i kamera może być bezużyteczna , ale temat nie jest głównie o zombie .

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów

Wyświetl postUżytkownik Pierot dnia 17 lipiec 2013 - 09:29 napisał

Ku**a chyba w nocy nie jest widno i podczas apo nie masz prądu , to łatwiej zobaczyć zombie z kamerą niż świecąc latarką .
I tu zacząłem się zastanawiać , jeśli zombie są martwe to są zimne i kamera może być bezużyteczna , ale temat nie jest głównie o zombie .

Wez poczytaj czasem sam co piszesz. Jak nie ma prądu to kamera tez za dlugo nie pociagnie.
Szok co nie...

Sama kamera daje nam swiadomosc obecnosci intruzow, a lepazy bylby odpowoedni celownik.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych