Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Licznik Geigera - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Licznik Geigera

Licznik Geigera Promieniowanie

5 odpowiedzi w tym temacie

sany91

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
Witam
Czy ktoś z was posiada takie liczniki ? Czy warto taki zakupić? A jeżeli tak to jakie polecacie gdyż jest duża rozbieżność cen.
W sumie jakby nie patrzeć to ktoś z tego forum powinien posiadać coś takiego ale nie widziałem jak dotąd wzmianki na ten temat.

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Bodajże użytkownik predatoraf posiada coś takiego, ale pewności nie mam.

Gotar

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 320 postów
Ja mam Terra P, i polecam.
Poczytaj tutaj:

http://domowy-surviv...11/02/dozymetr/

Użytkownik Gotar edytował ten post 29 lipiec 2013 - 08:45

Balian of Ibelin: What could a king ask of a man like me?
Godfrey of Ibelin: A better world than has ever been seen. A kingdom of conscious. A kingdom of heaven.

Shadow

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
Ja mam. Pytanie czy warto zakupić, musisz zadać samemu sobie, tak na prawdę. Czy będzie Ci potrzebny, czy będziesz go w jakiś sposób używał. Ja od dawna chciałem mieć licznik Geigera, więc jak pojawiał się na allegro dość sensowna propozycja cenowa to kupiłem i nie żałuję. Sprawia to dużo zabawy, najbardziej promieniują radzieckie zegary lotnicze. A po za tym, można polatać po lesie w poszukiwaniu jakichś źródeł promieniowania. Po prostu dla mnie to dużo zabawy i poza tym też trochę bezpieczeństwa w razie zagrożenia.

sany91

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
W przyszłości chciałbym pojechać do czarnobyla. Shadow z tego co opisujesz to jest więcej zalet tego niż zaleganie w szafie i czekanie na apokalipse :)

predatoraf

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 147 postów
  • LocationWałbrzych
Tak LARPAK, mam takie urządzenie, to stary radziecki Polaron. 5lat temu miał full serwis, przez co nadal urządzenie jest sprawne, a i moje testy ze źródełkami przechodzi.
Umrze naród, w którym umarli bohaterowie.- Leonidas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych