Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Alkohol - Zombie Zone Forum - strona 2

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Alkohol

22 odpowiedzi w tym temacie

AbraKadabra

Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Locationmałopolska
Wy tu zanudzacie o plusach i minusach, a ja tymczasem zlałem pierwszą partię winka musującego z porzeczek :lol: Jak kto chce to możemy przegadać ten temat u mnie ... przy flaszce :P
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Wyszło wytrawne, oczywiście czerwone, intensywny owocowy smak, ale jeszcze przed nim końcowy etap fermentacji w butelce i klarowanie.
"Nie ma takiej choroby, której nie dało by się wyleczyć za pomocą 30.06" E.Hemingway

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Preferuję słodkie wina, a słodkie z czarnych porzeczek czy borówki amerykańskiej to dopiero!

Z ciekawości to koszulka termokurczliwa na szyjkach butelek?

Ta linka z tych opasek zaciskowych do kabli nie wysunie się?

AbraKadabra

Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1314 postów
  • Locationmałopolska
Ad. 1) Tak to koszulka termokurczliwa - zastępuję nią tradycyjne drutowanie korka w szampanach bo szybciej, sprawniej i estetyczniej a działa tak samo blokująco na korek :D

Ad. 2) Nie wysunie się bo końcówkę przypaliłem na tzw. plastikowego "grzybka" i jest szerszy od średnicy linki co uniemożliwia wysunięcie przez trytytki :)
"Nie ma takiej choroby, której nie dało by się wyleczyć za pomocą 30.06" E.Hemingway

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych