Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Kompletny strój wzorowany na Lone Survivor - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Kompletny strój wzorowany na Lone Survivor

5 odpowiedzi w tym temacie

bear

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
Witam, czy moglibyście pomóc mi w skompletowaniu/ew. podaniu sklepu internetowego/ dokladnych nazw stroju/kamuflażu jaki mają aktorzy w filmie Lone Survivor?
Chodzi mi głównie o podanie nazw kamuflażu góry stroju - kurtki, a także spodni i mozliwie dużej ilości dodatków. ile taki komplecik może kosztować?

Dołączona grafika

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Pan po lewej trikolor.Marky Mark woodlandzik.Ziombel po prawej trikolor, Następny po prawej woodlandzik.
Cirasy widzę 2 po lewej 3 nie pamiętam co miał a z nie mam czasu filmu przeglądać. 4 od lewej też ciras. Tylko nie widzę czy LW czy Maritime.
Z tego co widzę to woodlandzik w wersji SF.

Użytkownik ziolo edytował ten post 01 październik 2014 - 20:48

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Panie wejdź pan na wmasg.pl masz tam cały temat o tym filmie i sprzęcie.

Do tego nie licz na to, że ktoś odwali za Ciebie całą robotę w poszukiwaniu tego co jest na tych zdjęciach i jeszcze wrzuceniem linków do sklepów, gdzie to kupić.
Popracuj trochę z komputerem i wyszukiwarką to dowiesz się więcej i może czegoś nauczysz.

Teraz to k...a gimbusy by wszystko chciały ściągnąć jednym kliknięciem. Jak czegoś znaleźć nie mogą to już trzeba za nich zrobić.
Podejrzewam, że połowa jak nie więcej nie wie nawet jak korzystać z encyklopedii czy biblioteki i spisów w niej się znajdujących.

bear

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Wyświetl postUżytkownik LARPAK dnia 01 październik 2014 - 21:02 napisał

Panie wejdź pan na wmasg.pl masz tam cały temat o tym filmie i sprzęcie.
a moglbys chociaz podrzucic linka do tego tematu? ja tam zakladalem taki temat w marcu i cos malo odpowiedzi dostalem
http://forum.wmasg.p...-lone-survivor/

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
O Navy Seals jest tam cały wątek.

WarBlok

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 313 postów
  • LocationDeGie
http://www.navyseals...id=27&Itemid=41
http://wagrowiecasg....navy-seals.html

Minuta szukania, na zachętę Masz wędkę nie rybę :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych