Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 KSK Smock - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

KSK Smock

KSK

11 odpowiedzi w tym temacie

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
http://www.armyworld...undeswehr-.html
http://www.armyworld...lnych-Oliv.html

Jeśli ktoś się zastanawiał na zakupem w/w produktów, to mogę śmiało je polecić, pomimo iż jest to wyrób firmy Mil-tec, no chyba że ktoś posiada większe środki więc może sobie pozwolić na oryginał, ale pomimo tego iż jest to kopia to jestem zadowolony i żadnych niedorobień nie zauważyłem.
Zwłaszcza fajnie i dobrze prezentuje się kurtka a spodnie posiadają pojemne kieszenie

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Trochę ponosiłem i czar niestety prysł.
W kurtce i spodniach zaczynają puszczać szycia, co prawda nieznacznie ale jednak.
Odnośnie spodnie, to łaty na kolanach po praniu zaczęły blaknąć, co nie wygląda dobrze, może je wymienić u krawca, kto wie.
Gdyby było mnie stać, kupiłbym oryginał bez wahania

Yahalom

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
Miesiąc. Dobre i to :D

Polecałbym na przyszłość Leo Kohlera, a nie Mil-teca ;)

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Tak to jest z wiernymi kopiami. Lub innymi kopiami za połowę lub 3/4 ceny oryginału. Potwierdza się to co mówił mój nauczyciel dawno temu " jesteśmy ludźmi biednymi i nie stać nas na tanie rzeczy". Sam się sparzyłem na torbie Condor'a miałem kupić Maxpeditiona. Chciałem zaoszczędzić i zaoszczędziłem po 2 miesiącach zacząłem się zastanawiać czy dobrze zrobiłem. Po kolejnych 2 miałem już pewność. Niby drobiazg a suwak w jednej kieszonce zaczął "przepuszczać" po dociśnięciu metalowego elementu było oki ale sytuacja się powtarza co jakiś czas. W Maxsie po 5 latach nie ma takich problemów a mam kilka produktów Maxpeditiona. Kontraktowe spodnie USMC po 4 latach nadal mają się dobrze i wyglądają bardzo dobrze czego nie mogę powiedzieć o UTP Helikona po 2 praniach są dalej całe jednak kolor po praniu chowa się w czeluściach pralki.

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Widziałem ceny Leo Koehlera i są powalające niestety, ponad 300 za spodnie i 600 za kurtkę. Nie wątpię, że są warte swojej ceny, ale powiedzmy sobie szczerze, kogo stać na taki wydatek?
Oczywiście można oszczędzać, odkładać itp, ale znając życie te odłożone złocisze pójdą na co innego, no chyba że zarabia się krocie, wtedy wydanie około 1000 zł nie odczuje się za bardzo.
Co do mil-teca, to był na pewno ostatni mój zakup tej firmy. Zastanawiam się nad wymianą u krawca/krawcowej tych łat na spodniach, ale najpierw muszę odłożyć trochę kasy na ten materiał i go kupić.
Najlepsze są jednak rzeczy kontraktowe dla armii, niekoniecznie naszej, tym bardziej nasze mundury (mam wersję letnią) które po kilku praniach zaczynają tracić kolor, a mój rip-stop już po pierwszym;/
Najbardziej jestem zadowolony z produktów BW, w planach mam jeszcze kupno kontraktowych spodni i może plecaka

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Z Tym krawcem to przemyśl sprawę i dopytaj bo może się okazać ze włożysz w te spodnie 80-100 zł a i tak będzie to co jest (materiały). Niemieckich ubranek wojskowych nie kupuje, mam za to troszkę z US Army tylko kontrakty i bardzo jestem zadowolony za spodnie dałem 110 zł jakieś 4 lata temu i jak pisałem wyglądają super. Żadne jeansy kupowane w tamtym czasie nie przetrwały do dziś. a były mniej intensywnie użytkowane od kontraktowych spodni.

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Co się tyczy krawca, to na pewno takiej kwoty za wymianę łatek z cordury nie zapłacę, a w spodniach chcę chodzić bo pomimo iż mil-tec to są bardzo fajne, tylko te wyblakłe łatki czy też zacieki rażą a szkoda byłoby je wyrzucić.
Mi osobiście najbardziej podoba się flecktarn ze wszystkich kamuflaży, no i ewentualnie jeszcze naszych braci Słowian ze wschodu, ale póki co jeszcze nie znalazłem nic w moim rozmiarze, a na frontowiec.com mają trochę tego, zwłaszcza gorki mi się podobają :) No ale wszystko po koleji

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Tak racja nie można mieć wszystkiego od razu.Ja kontrakty mam z alledrogo.

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Ja niestety mam problem z rozmiarówką. Na alledrogo udało mi się kupić kurtkę BW ze dwa lata temu i do tej pory mi służy, szkoda tylko że nie ma podpinki, ale cóż może kiedyś kupię samą podpinkę

huzar

Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1455 postów
  • LocationSkwierzyna
Kup polar. Bardziej uniwersalne rozwiązanie.

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów

Wyświetl postUżytkownik huzar dnia 28 listopad 2014 - 22:06 napisał

Kup polar. Bardziej uniwersalne rozwiązanie.
Mam polar i na co dzień go używam, jednak nie zawsze jest to wystarczające

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Polar polarowi nie równy. Znawcą nie jestem, bo przerzuciłem przez swoje plecy dopiero około 8 sztuk jednak w mojej subiektywnej ocenie nawet polarki o tej samej gramaturze potrafiły mi dawać różne odczucia termiczne.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych