Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Pencott vs Kryptek Mandrake - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Pencott vs Kryptek Mandrake

3 odpowiedzi w tym temacie

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Szybki test, jak narazie na czapeczkach z daszkiem. Za kilka tygodni zrobię z ciuchami jak już będą u mnie.
Aura co prawda się zmieni ale może to i dobrze bo sprawdzę jak w innych warunkach się prezentują oba kamuflaże.
Zero fotoszopa. Zdjęcia robione GoPro Silver+.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

WidzeOrzechy

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
Cholera szkoda, Pencott wypada wyraźnie lepiej niż kryptek, a szkoda bo bardzo się zainteresowałem tym camo. Napisz mi proszę skąd zamawialeś ciuchy na które czekasz? Od paru dni szukam spodni i reszty w tym camo i wydawało mi się, że na zdjęciach które widziałem to prototypy i jeszcze trzeba trochę poczekać.

Yahalom

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
W Krypteku robi głównie Vertx. Jest to do kupienia w naszym kraju...

WidzeOrzechy

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
Dzięki Yahalom, nie wiedziałem. Kozackie te vertx'y, ale cena jak obuchem w leb. Szukam czegoś głównie do asg i po prostu smigania po lesie. Do tego jeżeli Pencott green zone wypada lepiej jako camo i jest tańszy (helion np, nie bardzo ale zawsze) to zostanie trochę kaski na badland na jesienne przygody.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych