Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Kurtka zimowa - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Kurtka zimowa

5 odpowiedzi w tym temacie

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Zima się zbliża i kurtka zimowa potrzebna. Przeglądałem ofertę sklepów i N3B od Alphy wydaje się najlepszym wyborem. Może jednak macie inne sugestie i pomysły?? Założenie kurteczka ma być ciepła, i najlepiej 3/4.

wulfsien

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Ja od 4 lat mam n2b i jest git jeszcze nie zmarzłem a nawet było mi za ciepło teraz kupiłem m65 na cieplejsze dni. Niech pan bierze. BPZ :-)

Fnz

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • LocationŚwidnica
Też używam m65, jestem bardzo zadowolony z zakupu, rzeczywiście na cieplejsze dni bo mocno grzeje

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
M 65 mam kontraktowy model, jednak na zimę trochę za mało ciepła.

Bronq

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • LocationGdańsk
Ja przyznam się, że kiedyś kupiłem "turystyczną kurtkę górską" w Decathlonie, koszt nieduży, ale jako student nie chciałem i dużo wydawać, z wyglądu fajna, z "misiem" przy kapturze i psikus, mam ją już z dobre 3 lata, śladów noszenia praktycznie brak, a do -15 wystarczy pod spodem T-shirt, do -30 sweterek, ale przy większej aktywności to i się w niej nie marznie niezależnie od temperatury ;)

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Dzięki wszystkim za rady jednak N3B, teraz trzeba rozpocząć polowanie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych