Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Ładowarki solarne (uniwersalne) - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Ładowarki solarne (uniwersalne)

6 odpowiedzi w tym temacie

Scorpion

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 44 postów
  • Location3city
Ostatnio miałem okazję "pomacać w sklepie" (nie ekscytujcie się) ...ładowarkę solarną firmy GP, model FP5W5V.

Wygląda to tak:

Dołączona grafika

Parametry wg producenta:

GP Solar Panel FP5W5V
Amorficzny cienkowarstwowy panel słoneczny PV.
Elastyczny, wyjątkowo lekki, cienki i kompaktowy, mieści się w kieszeni lub plecaku.
Zasila czystą energią przenośne urządzenia elektroniczne.
Idealny do użytku zewnętrznego.

FP5W5V
Właściwości:

Maksymalna moc wyjściowa: 4.5W
Napięcie wyjściowe: 5V
Wyjściowy port USB do ładowania GP Portable PowerBank i innych urządzeń
Awaryjne źródło zasilania telefonów komórkowych
W zestawie przewód micro USB
Łatwo składany do przechowania, z wbudowanym portem USB
Wymiary: złożony: 195 x 130 x 35mm / rozłożony: 195 x 700 x 1 mm
Waga: 252g

Sprzęt sprawia wrażenie dobrze wykonanego, zmieści się praktycznie do każdej torby czy plecaka i nie zajmie tam wiele miejsca. Posiada oczka do wygodnego przypięcia podczas wędrówki (dla dobrze wyrośniętych) lub dobrego ustawienia w czasie postoju. Podana moc wystarczy do naładowania większości urządzeń przenośnych a cena też jest do przyjęcia (aktualnie w Saturnie 229 PLN).

Ma to ktoś? Używał?

Użytkownik Scorpion edytował ten post 23 listopad 2014 - 11:00

"May the Force be with you"

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Temat o ładowarkach:
http://www.zombie-zo...e-do-telefonow/

Scorpion

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 44 postów
  • Location3city
Tak Larpak, widziałem. Acz tamten temat, jak sugeruje tytuł dotyczy "ładowarek do telefonów". Moc tej ładowarki (przynajmniej teoretycznie) pozwala naładować praktycznie każde urządzenie przenośne, stąd jednak w osobnym temacie.

Jeśli Admin czy Mod uważa za stosowne, to proszę o przeniesienie do wskazanego przez Larpaka tematu, z sugestią żeby jednak zmienić tytuł tamtego tematu na bardziej ogólny "solarnie".

:-)

LARPAK

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3283 postów
Ta ładowarka naładuje wszystko co jest zasilane z USB czyli do 5V tak ogólnikowo mówiąc.
W tamtym temacie jest zagadnienie szerzej omówione i nie dotyczy tylko solarnych rozwiązań oraz nie tylko telefonów.

Scorpion

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 44 postów
  • Location3city
Biorąc pod uwagę, że dostępne są ładowarki akumulatorków AA czy AAA na USB, to stawia nas w dość komfortowej sytuacji. Tyle teoretycznie. Jak jest w praktyce, właśnie staram się ustalić. A jeśli nikt nie będzie miał praktycznej wiedzy to pozostanie mi to kupić i przetestować.

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Szukam ładowarki solarnej która pociągnie ładowarki samochodowe działające na 12v - najlepiej żeby było gniazdko zapalniczki w zestawie. Jak nie to pomęczę się z usb jakoś.
Potrzebna do ładowania AA, AAA, 3,7v 1800mah,telefonu i aku do gopro.

needmoney

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 34 postów
Mam wersję GP Solar SP2.5W5V (pojedynczy panel) działa tylko w pełnym bezpośrednim słońcu lub ewentualnie minimalnym zachmurzeniu tzn. cienkie białe chmurki, sprawdzałem tylko z telefonami SE C702 (naładował do 100%, wyłączony nie zmierzyłem czasu ale około 4 godz.) oraz xcover S5690, i8350 i Moto G 2gen. sprawdziłem tylko że ładuje włączone. Raczej niezbyt poręczne (wymiary na stronie producenta), z wysyłką niecałe 100 zł.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych