Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Condor Summit Zero softshel - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Condor Summit Zero softshel

6 odpowiedzi w tym temacie

Rubicon

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • LocationNevada
Dzis dotarla do mnie nowa kurtka - Condor Summit Zero. Jest to ciensza z dwoch wersji modelu Summit. Kurtka podobnie jak Gunfighter Helikona jest kopia produktow firmy TAD.

Pierwsze wrazenia...jak za ta cene to wykonana zadziwiajaco dobrze. Jak bedzie z solidnoscia okaze sie w praniu i napewno dam wam tu znac...ale na pierwszy rzut oka wyglada swietnie...zadnych niedociagniec, wystajacych nitek, krzywych przeszyc itp.

Wersja kurki, ktora zakupilem wykonana jest z cienkiego materialu...wybierajac ja bralem pod uwage warunki panujace w mojej okolicy - mieszkam na 1400mnpm ale zimy sa tu dosc lekkie...w ciagu dnia zwykle temperatura powyzej zera. Nawet wyzej w gorach w okolicy temperatury nie sa ekstremalne stad wybor cienszej wersji kurtki.

Ok...czas na fotki.

Widok ogolny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Duza kieszen na plecach z dostepem z obu stron:

Dołączona grafika

Wentylacja pod pachami:

Dołączona grafika

Wzmocnienia na lokciach i przedramionach:

Dołączona grafika

Regulacja na koncu rekawow:

Dołączona grafika

Kieszen na ID na lewym rekawie:

Dołączona grafika
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τὰς
Moj blog o zyciu w USA - www.strazakusa.blog.pl

Rubicon

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • LocationNevada
Gorne kieszenie na rekawach sa naprawde pojemne i maja wszyta przelotke na kable do sluchawek:

Dołączona grafika
Kurtka ma dwie kieszenie na piersiach:

Dołączona grafika

Kieszenie te tez sa bardzo pojemne...maja wszyty D-ring, przelotke do kabla sluchawek oraz regulacje kaptura:

Dołączona grafika

Wewnatrz kurtki sa dwie dodatkowe kieszenie na wysokosci pasa:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kaptur podwojnie regulowany z daszkiem...chowany w kolnierz kurtki:

Dołączona grafika

Metki:

Dołączona grafika

W tej chwili kurtka wydaje sie dobrym wyborem...jak sie sprawdzi okaze sie za jakis czas, po paru miesiacach uzytkowania.
Cenowo wyglada tez przyzwoicie - $85 w porownaniu do $130 za gunfightera.

Teraz tylko musze poczekac chwile az dojda do mnie naszywki ZZ aby puste miejsca na rekawach nie razily w oczy hahahaha
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τὰς

Łasky

Rekrut

• Moderator
  • 595 postów
  • LocationWodzisław Śląski
Muszę popatrzeć czy u nas jest dostępna bo chciałem kupić Gunfightera a teraz się zastanawiam :)

Rubicon

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • LocationNevada
Mysle ze cos znajdziesz...pytnie czy roznice cenowe beda tak widoczne jak w USA?

Użytkownik Rubicon edytował ten post 22 luty 2015 - 13:03

ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τὰς

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Po moich doświadczeniach z torbą od CONDORA ( po 2 miesiącach niezbyt intensywnego użytkowania suwak w kieszonce zaczął się sypać) raczej odradzam produkty tej firmy.
Polecał bym po swoich doświadczeniach polary helikona.

Rubicon

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • LocationNevada
Suwaki sa ykk wiec mysle ze nie bedzie zle.
A opinie o produktach condor sa rozne...tak samo jak rozne sa opinie o produktach helikona bo to mniej wiecej ta sama klasa sprzetu.

Zreszta nie ma co teoretyzowac...pozyjemy zobaczymy.
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τὰς

ares

Rekrut

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 516 postów
Oczywiście niech Ci się dobrze sprawuje. Helikona mam spodnie upt i jestem z nich niezadowolony bo tracą strasznie szybko kolor i wyglądają jak szmata poza tym bardzo wygodne. Polar helikona super jest i niemożna narzekać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych