Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 MFH - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

MFH

5 odpowiedzi w tym temacie

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Witam wszystkich,

mam do was drodzy forumowicze pytanie, czy mieliście styczność z produktami tej marki, jakia jest wasza opinia ich temat?
Czy to jest tak samo "renomowana" firma jak Mil-Tec?

SIKO

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
Dno i wodorosty jak miltek.
Si vis pacem, para bellum

ziolo

Zombie Hunter

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1901 postów
Man jedną ładownicę od mfh w molle i rozstaw mocowań jest tyci inny niż powinien. Nie pasuje ani do molle 20 mm ani do 25mm.

Polecam z przedrostkiem NIE!

Ragnar

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 118 postów
  • LocationGDA
To fak ze dno, jedyna dobra rzecz ktora trafila mi sie z tej firmy to bungeecordy do bagazu reszta to smiecie i tandeta.

Asathor

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 42 postów
MFH jest tak samo beznadziejny jak MilTec
Miałem z MFH szelki do spodni i latarkę kątową, szelki po miesiącu zaczęły się pruć i przecierać, a latarka po pół roku strasznie szwankowała, musiałem ją rozebrać na części i parę rzeczy poprawić, w końcu i tak ją wyrzuciłem. Nie kupię więcej produktów tej firmy.
Lepiej dołożyć trochę więcej i mieć sprzęt dobrej jakości.

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Dzięki wielkie za wszystkie opinie, miałem przeczucie że to będzie taka sama jakość jak mil-tec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych