Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 EDC by Hołek - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

EDC by Hołek

5 odpowiedzi w tym temacie

Hołek

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
Witajcie,

to jest moja zawartość kieszeni, bez której nie wychodzę z domu; jest to wersja minimalistyczna - miejska; do pracy w torbie noszę dodatkowo mały organizer pierdołami a do lasu na działkę mam całkiem inny zestaw ale o tym przy następnej okazji.
W portfelu zawsze mam zapas kilku plastrów "dla dorosłych" (żeby nie poplamić wszyskiego naokoło rozciętym paluchem) i z jakimś kubusiem albo inny garfildem - dla córci - posiadają cudowną moc uzdrawiania i łagodzenia bólu :) I generalnie to tyle z EDC - jak kogoś interesują poszczególne sztuki to śmiało pytajcie; jeśli ktoś uważa, że czegoś brakuje lub za dużo to proszę o uwagi; będę odpowiadał...

Załączony plik  IMG_2721.jpg   327,19 KB   97 Ilość pobrań

pzdr
Hołek

Użytkownik Hołek edytował ten post 15 październik 2015 - 22:46

"pijąc piwo dbasz o siebie i wyrabiasz zdrowy nawyk picia piwa u dzieci"

xMAREKx

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 33 postów
Dwie najważniejsze rzeczy są: nóż i światło, osobiście używam tego codziennie. Dokładać to można wiele, tylko trzeba to dźwigać i dobrze by mieć z tego pożytek. Ogień mógłby się przydać w trudnej sytuacji. Na rynku są dostępne mikro zapałki (8szt.) co się zmieszczą w portfelu.

Hołek

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
Jest dokładnie tak jak piszesz - to co mam jest mi potrzebne, i po prostu z tego korzystam - nawet portfel odchudziłem i karty na CPN mam w aucie; nosiłem po kieszeniach różne gadżety ale po paru dniach wywalałem ze względu na wypchane kieszenie i znikomą przydatność na codzień;
Dzięki za sugestię ale zapałek do portfela nie wrzucę - kiedyś miałem kilka na płasko w malutkim woreczku strunowym i draskę - super sprawa bo malutkie i niby ogień pod ręką - po kilku tygodniach ściskania w portfelu (czyli po kieszeniach) cała siarka z nich się skruszyła, więc z pudełkiem będzie to samo...

Co do ognia to w torbie do pracy mam zapalniczkę (nawet dwie); to pracowe EDC też niedługo dokleję do wątku;

pozdrawiam
Hołek

Hołek

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
Dorzucam info o pracowym EDC jako uzupełnienie szpeju noszonego w kieszeniach; organizer mam w torbie, którą targam 5dni w tygodniu, więc pasuje do tego działu;

zawartość:
- przód - zapałki i draska w woreczku strunowym - w tym przypadku siarka się nie kruszy tak jak w portfelu; zapalniczka
- środek:
awaryjna ładowarka Philips na paluszka - jeśli bateria jest nieużywana to stanowi zapas do latarki, kabel i przejściówka usb;
czerwony wkrętak z małymi, precyzyjnymi bitami
zapalniczka a pod nią wykałaczki
multitool Bosch - tani z aledrogo ale robi robotę
mocniejsza latarka niż ta przy kluczach
w kieszonkach plastry, rękawiczki gumowe i chusteczki
dodatkowo trytytki, spinacze, szpilki i agrafki
z tyłu karabinek i trochę paracordu nawinięte na uchwyt organizera

ten zestaw zacząłem składać jak znalazłem to forum i dział EDC i wbrew pozorom korzystam z tych gadżetów częściej niż bym przypuszczał;

IMG 2726
Wgrano 19 paź 2015 - 20:55

IMG 2728
Wgrano 19 paź 2015 - 20:55

pzdr
Hołek

Użytkownik Hołek edytował ten post 19 październik 2015 - 20:57

Hołek

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
pytanie do ADM - jak się usuwa puste posty?

Użytkownik Hołek edytował ten post 22 styczeń 2017 - 00:25

Hołek

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
mały edit:
okroiłem mocno portfel do wielkości dowodu rejestracyjnego; zostały oczywiście plasterki, DO, Prawko, karta i chusteczka neutralizująca gaz pieprzowy i wystarczy... serio;
zamiast wypchać kieszenie uszyłem sobie etui na nowy scyzor, latarkę i śrubokręcik - przy pasku praktycznie nie czuć i nie widać pod koszulką; dodatkowo uszyłem sobie bilonówkę co by blaszki nie dzwoniły po kieszeni i nie obijały się o grzebień do brody (to srebrne); klucze, telefon i zegarek - wiadomo - ale nie wciskałem na zdjęcie; jak ktoś chce fotkę z jakimś szczegółem lub dodatkowe info to pisać :)
aha, tego poucza z pierwszych postów póki co nie targam bo nie muszę nosić żadnej torby do pracy, jak się zrobi cieplej to może przyodzieję małą nerkę i jakiś multitool w niej wyląduje z zapalniczką i innymi rzeczami ale bez przeginania - odzwyczaiłem się od "ciężarów" :)

pzdr
Hołek

IMG 20180423 223605
Wgrano 23 kwi 2018 - 21:53
IMG 20180423 223824
Wgrano 23 kwi 2018 - 21:53

Użytkownik Hołek edytował ten post 23 kwiecień 2018 - 22:06

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych