Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Haix BW2005 - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Haix BW2005

6 odpowiedzi w tym temacie

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Pytanko odnośnie butów Haix BW 2005, ale może ktoś miał podobnie z innymi.
Może ktoś poradzić co zrobić w sytuacji, gdy buty tak samo zawiązane inaczej trzymają się na nodze? np górna część stopy w jednym bardziej przylega niż w drugim a pięta jednocześnie na stopie która mniej przylega ma więcej luzu, przez co powoduje dyskomfort w chodzeniu? Co może być tego przyczyną? Nogi i stopy mam raczej symetryczne

Asathor

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 42 postów
Buty kupiłeś używane czy nówki?
Spróbuj kupić jakieś wkładki amortyzujące np w decathlonie.

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Buty nówki, tyle że drugiego gatunku, ale to raczej chyba nie powinno rzutować, tym bardziej że taka zmiana nastąpiła po dobrym roku użytkowania

Asathor

Zwiadowca

• Użytkownik
  • PipPip
  • 42 postów
Drugi gatunek może mieć różne usterki.
Od zwykłej "pijanej" krzywej nitki aż po zdeformowaną podeszwę.

Kup jakieś wkładki do butów, pozwoli to wyeliminować wszelkie luzy w bucie.
Ja do prawie każdych butów (taktycznych, glanów, treekingowych) kupuję wkładki w decathlonie. Nie są drogie a mocno poprawiają komfort używania buta.

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Nad wymianą wkładek też już się zastanawiałem, bo od początku mam oryginalne, ale raczej kieruję się w stronę filcowych robionych przez szewca, bo mogę mieć trudność przy mojej girze ze znalezieniem rozmiaru, ale dzięki wielkie za radę

KnockeR

Administrator

• Administrator
  • 1739 postów
Fajne żelowe wkładki czasami można dorwać w lidlu do samodzielnego docięcia. Super wkładki robi firma Ironman ale kosztują coś koło 80zł.
When the Zombies come, I'll be ready!
Zombie Zone Survival w świecie postapokalipsy!

Sinister

Przewodnik

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
Jak kiedyś będę w lidlu i będą te wkładki to kupię, póki co testuje demary trek m6

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych