Warning: Illegal string offset 'html' in /home/knocker/domains/zombie-zone.pl/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php(1739) : eval()'d code on line 914 Plecak który sprawdzi się w wielu sytuacjach - Zombie Zone Forum

Skocz do zawartości

Welcome to Zombie Zone Forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Plecak który sprawdzi się w wielu sytuacjach

• Nie możesz odpowiedzieć
Brak odpowiedzi do tego tematu

olusia

Świeżak

• Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
Planuję zakup plecaka który sprawdzi się zarówno do pracy jak i na wyprawy - problem polega na tym, że pakuję się na daleki wyjazd i nie mogę wyposażyć się w dwa oddzielne plecaki :/ Zastanawia mnie czy coś takiego jak ten plecak, który w zalożeniu jest na laptopa sprawdzi się też na mniejsze wyprawy, hiking itp? Albo czy znacie modele ktore będą odpowiednie w obu przypadkach? Wiem, że trochę ciężko coś takiego znaleźć, ale będąc ograniczoną do jednego plecaka coś muszę wybrać

Moje portfolio http://skorzanaszwalnia.pl/ - autorskie projekty prosto z pod palców czeladnika.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych